ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.03.2019 | 16:12

Андрій Табалов: Обговорення стосовно нормативної грошової оцінки землі у Кропивницькому повинні проходити прозоро

Андрій Табалов: Обговорення стосовно нормативної грошової оцінки землі у Кропивницькому повинні проходити прозоро

Про це очільник депутатського корпусу заявив журналістам сьогодні, 19 березня, у перерві сесійного засідання у міській раді.

“Процес обговорення має бути абсолютно прозорим, максимально висвітлюватись у ЗМІ, щоб кожен громадянин, у кого є земельна ділянка, міг подивитися цю інформацію, розрахувати сам для себе з певних коефіцієнтів, це не складно зробити. От якщо цього не зробити – це вже корупція. Все повинно відбуватись у законному руслі, всі повинні отримати чесний, справедливий тариф за землю і чесно його сплатити в бюджет, а з бюджету вже кошти підуть на соціальні виплати”зазначив Андрій Табалов.

Секретар міськради зауважив, що не всі підприємці сплачують податки, через що міський бюджет недоотримує значну суму коштів.

“Є підприємці, які уникають сплати податку, такі питання треба врегульовувати. Ці кошти повинні надходити у міський бюджет, адже ми маємо його якось наповнювати, в тому числі і з земельних податків. Ми ж говоримо, що його постійно не вистачає на ремонт доріг, дитячі садки, школи. Треба спочатку розібратись у балансі міського бюджету, його витратах і надходженнях. По-друге, треба широко поінформувати громаду міста, в першу чергу підприємців, для того, щоб вони ознайомились із розрахунками і переконались, що там нічого страшного немає, а якщо і є, то міська рада опрацює ті моменти, які катастрофічно неприйнятні для підприємців. Але для цього потрібний нормальний, цивілізований діалог, а не політизація цієї ситуації напередодні президентських виборів”, – наголосив Андрій Табалов.

Також очільник депутатського корпусу відзначив, що на перших зустрічах міської влади з бізнесменами конструктивного діалогу не відбулось, оскільки від останніх лунали тільки звинувачення на адресу посадовців. Андрій Табалов переконаний, що рішення прийняті міською радою торік щодо нормативно-грошової оцінки у Кропивницькому були правильними, тепер тільки треба сісти за стіл переговорів.

255 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.