ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.01.2018 | 12:11

Андрій Табалов: Формування позитивного іміджу міста - дуже важливий аспект у роботі міської ради

Андрій Табалов: Формування позитивного іміджу міста - дуже важливий аспект у роботі міської ради

Негативні акценти у висвітленні інформації про Кропивницький ніяк не приваблюють ні інвесторів, ні туристів, і не викликають почуття гордості за своє місто  навіть у його мешканців.

Про це заявив секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов під час річного звіту за роботу на посаді.

«Дуже часто регіональні ЗМІ публікують інформацію про Кропивницький з негативним акцентом. Хоча насправді у самій же новині є низка позитивних. Наприклад, протягом року деякі сайти публікували інформацію про рейтинги міста в різних сферах. У заголовку акцент на передостаннє місце в рейтинзі, а в самій новині виявляється, що це ж місце поділяють між собою й низка інших, улюблених українцями міст - Київ, Одеса, Запоріжжя... Імідж міста залежить від того, як ми його подаємо і наскільки любимо», - відмітив секретар і закликав журналістів дати Кропивницькому шанс стати привабливим для інвесторів і не тільки містом, й підходити до висвітлення інформації збалансовано, розставляючи акценти на позитив.

Також Андрій Табалов проанонсував ініціативу оголошення й проведення тендеру серед ЗМІ Кропивницького на комплексне висвітлення діяльності міської ради.

232 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.