ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Агенти донецького хлопчика в Кропивницькій "ВО Батьківщина"

Виборча кампанія 2012 року була лебединою піснею регіоналів у Кропивницькому. Величезні кошти, адміністративний ресурс, піраміда донорів, повний контроль над ЗМІ та масштабні фальсифікації. Все це було покликане привести у Верховну раду 5 народних депутатів регіоналів від 5 округів області. Найбільше грошей, адміністративного ресурсу і фальсифіацій було задіяно на 99 окрузі. Він включав у себе майже все місто Кропивницький. І саме він виявився наріжним каменем в стратегії прислужників Януковича. Бо лише тут переміг висуванець від опозиції. Фінансування виборчої кампанії регіоналів відбувалося з кількох основних джерел: державного бюджету, чорної каси Партії регіонів та з поборів, які збирали спеціально для висуванця по 99 окрузі тодішні “смотрящі” за металоломним і аграрним бізнесом. Саме останні відігравали першочергову роль у фінансуванні фальсифікацій та тітушок. І не дарма, адже весь металоломний бізнес кришував приятель донецького хлопчика Дмитро Терзов а оббирав фермерів у радіусі сотні кілометрів інший одіозний регіонал Роман Розгачов. Ще з 90х в тодішньому Кіровограді метелоломщики заробляли шалені кошти. Приймали в брухт все. Від люків і водопровідних труб до дротів електропостачання. Злодії та алкоголіки крали з обість жителів міста все що могло бути зданим металоломникам. Звісно ж що через такий “бізнес” постраждало чимало містян. Іноді шукачі металу пробували знімати метал з ліній електропередач і трансформаторів. Іноді це закінчувалося для злодюжок фатально. А тим часом бізнес н металевій крові будував майбутній депутат Діма Терзов. Фермерів оббирав інший ділок Роман Розгачов. Щомісяця він збирав з них побори, завдяки яким, представники агробізнесу отримували індульгенцію від усіх контролюючих органів. Кропивниччанам Розгачов запам’ятався як хамливий рєшала який дерибанив землю в місті. Після того, як ділянки потрапляли в його володіння на них миттю виростали забудови. Саме так сталося з жителями будинків по вулиці Шевченка вікна яких нині закривають квітковий магазин і скляна коробка з генделиком. 


Не звжаючи на явну незаконність будівництва та невдоволення жителів, донецький хлопчик і тут все “порішав” для Розгачова. Очевидно, що послуги такої “криші” були щедро оплачені сльозами все тих же фермерів. Але в добре відлагодженій схемі щось пішло не так. Донецький хлопчик програв вибори до Верховної ради, а потім взагалі переїхав до столиці… Євромайдан змінив уявлення українців про свободу та демократію. Політичним ділкам довелося пристосовуватися. Ні одна партія не хотіла брати бандитів-регіоналів Розгачова та Терзова у списки Та ось Донецький хлопчик знову став у пригоді. Саме через нього були передані величезні суми грошей керманичу місцевої “Батьківщини” Олександру Чорноіваненку, а разом із ними й тіньові схеми кришування металоприйому та видурювання грошей у місцевих фермерів.

1459 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.