ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.07.2017 | 15:19

Адвокат матері загиблого військового з Новоукраїнки оголосив пікет військової прокуратури Ужгородського гарнізону

Адвокат матері загиблого військового з Новоукраїнки оголосив пікет військової прокуратури Ужгородського гарнізону

Як писав РК, 20 червня військовослужбовець строкової служби відділу прикордонної служби «Кам’яниця» Чопського прикордонного загону солдат Артем Філоненко з Новоукраїнки загинув внаслідок поранення в голову з автомата АК-74. Під час транспортування до лікарні він помер. На місці події знайшли передсмертну записку. Рідні у версію самогубства не повірили й звернулися до військової прокуратури Ужгородського гарнізону. Мати військового Оксана Мазур вимагає надання їй статусу потерпілої сторони. 

Проте слідчий військової прокуратури Ужгородського гарнізону Ілля Старов надав постанову про відмову у визнанні матері потерпілою, посилаючись на низку законодавчих норм. 

«Враховуючи, що на даний час кримінальне провадження розслідується за фактом порушення Філоненком А. Ю. правил поводження зі зброєю, на даний час, у слідства відсутні підстави для визнання Філоненка А. Ю. потерпілим. Таким чином, на даний час, не може бути визнаним потерпілим близький родич Філоненка А. Ю.», - йдеться у постанові.  

Не погодившись з такою відповіддю адвокат матері військового Олександр Пересоляк відмовився покинути приміщення військової прокуратури, й планує проводити пікет в її стінах допоки посадовці не переглянуть постанову. Адже надання статусу постраждалого дасть можливість ознайомитися із матеріалами справи, до яких рідні зараз не мають доступу. 


Деталі цієї справи читайте на РК згодом 

599 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.