ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.07.2017 | 11:39

9-річна Анна Куценко зі Знам'янки отримала 40% опіків тіла, потрібна допомога

9-річна Анна Куценко зі Знам'янки отримала 40% опіків тіла, потрібна допомога

9-рiчна Анна Куценко зi Знам'янки перебуває в опiковому вiддiленнi обласної лiкарнi. 1 червня вона постраждала вiд вогню. На дiвчинцi загорiлася сукня. В результатi цього дитина отримала майже 40% опiкiв тулуба, верхнiх i нижнiх кiнцiвок. На операцiї i лiкування рiднi витратили понад 100 тис. грн. Потрiбна допомога. Про це повiдомляє Gazeta.ua.

"Того дня внучка Аня гралася бiля двору з 6-рiчним хлопчиком, нашим родичем. Пiдпалили якийсь папiрець i вiд нього на нiй загорiлася трикотажна сукня. Внучка злякалася i побiгла вулицею. Вiд цього полум'я на нiй швидко розповсюдилося.
Коли Аня прибiгла в двiр, вiд сукнi залишилися лише бретельки, вже горiло i волосся. Дочка Наталя вибiгла в двiр, притулила її до себе, щоб загасити вогонь i викликала "швидку". Аню доставили в обласну дитячу лiкарню, бо була загроза життю. Згодом перевезли до опiкового вiддiлення.
Лiкарi кажуть, що дитина перебуватиме в лiкарнi 1,5 мiсяцi. Раз на рiк треба буде лягати на дрiбнi операцiї. Коли вже перестане рости, можна говорити про пластику. Про школу вже не йдеться. Вчителi ходитимуть додому. Сьогоднi Аню знову оперували. Майже щодня знiмають омертвiлу шкiру. В деяких мiсцях аж до м'язiв. Потрiбна була кров, але вiдгукнулися багато людей. Залишили нам свої контакти. Багато грошей йде на медикаменти. В днi операцiй витрачаємо вiд 5 до 8 тисяч гривень", -
говорить Gazeta.ua бабуся Анни Мар'яна Широка.

У коментарi РК бабуся дiвчинки повiдомила, що найближчим часом дiвчинку очкує ще двi операцiї з пересадки шкiри. Лiкарi оцiнюють її стан як важкий. Мiська рада Знам’янки видiлила одноразову допомогу на медикаменти, невеликi пожертви перераховують звичайнi люди, нiякi органiзацiї чи фонди не вiдгукнулися. 

Реквiзити для допомоги:

карта Приватбанку – 4149 4978 4584 4242 (Куценко Наталiя Сергiївна)

Контакти бабусi Анни Широкої Мар'яни Сильвестрiвни – (099) 950 14 68. 

2166 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.