ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
31.03.2017 | 12:30

7 квітня визначать, які проекти від Кіровоградщини подадуть на відбір Фонду регіонального розвитку

7 квітня визначать, які проекти від Кіровоградщини подадуть на відбір Фонду регіонального розвитку

Сьогодні в обладміністрації відбулося чергове засідання обласної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Як писав РК, цьогоріч Мінрегіонбуд визначив для Кіровоградщини індикативний прогнозований обсяг коштів у сумі 63 млн. 599 тис. Із них 18 млн. направляється по загальному фонду і 45 млн. 427 тис грн. по спеціальному фонду. Враховуючи, що на реалізацію проектів в обов’язковому порядку залучатимуть 10% фінансування місцевих бюджетів, цьогоріч вдасться профінансувати проектів на понад 70 млн. грн. Всього на розгляд комісії надійшло понад 200 проектів на загальну суму 839 млн. грн.

На попередньому засіданні члени конкурсної комісії домовилися сформувати перелік проектів, серед яких обиратимуть ті, що подаватимуть на розгляд Фондом регіонального розвитку. Перелік цих проектів сформували шляхом відсіювання заявок, які оформлені невідповідно до вимог Постанови Кабміну та роз’яснення Мінрегіонбуду. 

За словами заступника голови ОДА, шляхом такого відсіювання сформували перелік із 87 проектів. 

Члена комісії Валерій Кальченко заявив, що проект із Долинської був відсіяний із формальних підстав, а саме через відсутність підтвердження про готовність співфінансування із місцевого бюджету, хоча таке підтвердження було. Він запропонував відкласти сьогоднішнє засідання й провести додатковий перегляд відхилених проектів. 

Заступник голови ОДА Сергій Коваленко повідомив, що по цьому об’єкту підтвердження про готовність співфінансування надавалося місцевою владою у 2016 році, оскільки проект також подавався минулого року. Наразі ж будь-якого підтвердження, що в місцевому бюджеті закладено цільові кошти на 10%-співфінансування до обладміністрації не надходило. Начальниця управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури ОДА Вікторія Кулікова повідомила, що на попередньому засіданні комісії було домовлено про перегляд проектів, а тому часу було достатньо, а наразі необхідно пришвидшити розгляд проектів, аби на них вчасно почалися роботи. Крім того, вона нагадала, що на апаратних нарадах було неодноразово заявлено про перегляд проектів на місцях задля їх якісного оформлення. 

Також на засіданні комісії підтримали пропозицію зарезервувати 10% майбутніх надходжень коштів з ФРР на проекти з розвитку спортивної інфраструктури. Сергій Коваленко повідомив, що згідно з цьогорічними вимогами Міжвідомчої комісією ФРР вимагається 10% фінансування залучити саме на спортивну інфраструктуру. 

Членам комісії надали оціночні листи та перелік критеріїв, за якими необхідно оцінювати проекти. Тепер члени комісії мають самостійно заповнити ці листи, а також провести оцінювання в електронному форматі. Оцінювання триватиме до 6 квітня. Результати будуть підсумовані начальником відділу з питань регіонального розвитку та адміністративно-територіального планування управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури Облдержадміністрації, секретарем комісії Євгеном Щорбою та винесені на розгляд комісії 7 квітня. 

Остаточне рішення про відбір проектів прийматиметься Міжвідомчою комісією ФРР та Урядом. 

369 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.