ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.04.2017 | 18:20

60% проектів, які з Кіровоградщини подадуть на Фонд регіонального розвитку відібрали за «квотою» БПП?

60% проектів, які з Кіровоградщини подадуть на Фонд регіонального розвитку відібрали за «квотою» БПП?

Регіональна комісія, що займалася конкурсним відбором інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, визначила проекти, які подадуть на відбір до Києва. Про це у коментарі РК повідомив регіональний адміністратор Євген Щорба. 

З поміж 87 проектів, які були допущені до голосування, члени комісії шляхом рейтингового голосування обрали 7 проектів. 

За словами посадовця, документацію по цих проектах протягом кількох днів направлять до Фонду регіонального розвитку. 

Серед 7 проектів, які набрали найбільше балів є такі:

Реставрація будівлі Олександрійського міського Будинку культури в Олександрії. Проект підготувала Кіровоградська обласна державна адміністрація. Він передбачає залучення 12835,54 грн. з Фонду регіонального розвитку та 1426,172 грн. з місцевого бюджету.

Капітальний ремонт операційного блоку КЗ "Кіровоградський обласний онкологічний диспансер" по вул. Ялтинській, 1, у Кропивницькому. Заявником також є обладміністрація. Проект передбачає залучення 32647,3 грн. з ФРР та 3627,4 грн. з місцевого бюджету. 

«Реконструкція Новопразької ЗШ І-ІІІ ст. №2,сел. Нова Прага Олександрійського району. Заявником є Олександрійська районна державна адміністрація. Проект передбачає залучення 11742,6 грн. з ФРР та 1304,7 грн. з місцевого бюджету. 

Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Побузької селищної ради за адресою: селище Побузьке, Голованівського району. Проект подала Голованівська РДА. Проект передбачає залучення 16385,9 грн. з ФРР та 1 млн. 820 тис. грн. з місцевого бюджету. 

Капітальний ремонт вул. Єгорова м. Світловодськ. Заявник - Світловодська міськрада. Проект передбачає залучення 27215,7 з ФРР та 3024,1 з місцевого бюджету. 

Капітальний ремонт приміщення дитячого садка "Сонечко" в селі Жовтневе Устинівського району. Проект направила Жовтнева сільська рада. Проект передбачає залучення 1297,2 грн. з ФРР та 1441,4 грн. з місцевого бюджету.  

Проекти обиралися шляхом рейтингового голосування в електронному форматі, що передбачало прозорість та унеможливлення корупційних ризиків. 

Нагадаємо, батько голови Кіровоградської ОДА Анатолій Кузьменко став нардепом від БПП. Обласний онкодиспансер очолює Володимир Яриніч, батько нардепа Костянтина Яриніча від БПП. Олександрійську РДА очолює Богдан Куруп, який балотувався в Олександрійську райраду від БПП та був тренером і гравцем футбольного клубу "Головківка". Як відомо, почесний президент цього клубу - нардеп, батько голови Кіровоградської ОДА Анатолій Кузьменко. Голованівську РДА очолює Олег Голімбієвський, який балотувався в нардепи від БПП. Головою Світловодської міської ради є Валентин Козярчук з «УКРОПу. У Світловодській міськраді триває конфлікт між міською ладоюі депутатами з «Опоблоку» і «Батьківщини». Жовтневу сільраду очолює самовисуванка Мардаш Ганна. 

538 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.