ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.03.2017 | 15:29

6 проектiв, якi надiйшли на фiнансування з громадського бюджету, вiдхилили

6 проектiв, якi надiйшли на фiнансування з громадського бюджету, вiдхилили

Сьогоднi на засiданнi  постiйної депутатської комiсiї з питань бюджету, податкiв, фiнансiв, планування та соцiально-економiчного розвитку депутати розглянули Програму реалiзацiї громадського бюджету (бюджету участi) у Кропивницькому на 2017-2020 роки. 

Як писав РК, цьогорiч Кропивницький приєднався до мiст, якi впровадили бюджет участi, фiнансування громадських проектiв iз мiського бюджету. Цьогорiч на фiнансування громадських проектiв передбачено 3 мiльйони гривень. 

Як повiдомив начальник управлiння економiки мiської ради Андрiй Паливода, до мiської ради надiйшло 96 проектiв iдей на загальну суму 27 мiльйонiв. Серед них 43 проекти з категорiї «великих», якi передбачають отримання фiнансування вiд 100 до 800 тисяч гривень та 53 iз категорiї «малих» до 100 тисяч гривень. Iз пiдстав невiдповiдностi конкурсним вимогам було вiдхилено 6 проектiв. Ще 32 проекти перебувають на розглядi профiльних управлiнь – 27 в управлiннi ЖКГ та 5 – у вiддiлi культури i туризму. 

Програма реалiзацiї громадського бюджету передбачає низку процедурних питань, а також проведення якiсної iнформацiйної кампанiї. Адже, як зазначив Андрiй Паливода, громадяни не до кiнця зрозумiли, якi iдеї варто подавати на фiнансування iз громадського бюджету й бiльшiсть iз них були однотипними. 

Члени бюджетної комiсiї пiдтримали Програму. Остаточне рiшення iз її затвердження прийматиметься на сесiї мiськради. 

Перелік проектів, що надійшли до міськради, можна переглянути запосиланням. 

323 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.