ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.05.2017 | 13:45

40% жителів гуртожитку на Новому, в якому відімкнули електроенергію, мають борги

Проблему відсутності освітлення у гуртожитку, що на селищі Новому озвучив на сесії міськради місцевий житель Михайло Дяченко.

За словами чоловіка, гуртожиток, у якому проживає 175 людей три тижня живуть без світла.

"Директор невчасно сплачує за електроенергію. Ми не можемо отримати довідку за що ми платимо",- обурився чоловік.

«Щойно розмовляв із власником гуртожитку, ситуація така: заборгованість населення понад 50 тисяч гривень за електроенергію, велика заборгованість за воду і близько 40% мешканців невчасно сплачують кошти за спожиті ресурси. У деяких заборгованість до 12 тисяч гривень. Ми зустрічалися з представником ПАТ «Кіровоградобленерго». За їхніми правилами, якщо є така велика заборгованість, то вони мають право відключати мешканців від електропостачання. Але ми все-таки домовились зобленерго, потрібно було, аби власник написав гарантійний лист і зробив графік погашення заборгованості до 28 травня», - зазначив селищний голова Сергій Динесенко.

І додав, що наразі виникли труднощі з підключення світла через заміну лічильника. За словами посадовця, боржників будуть висиляти.

Що ж до передачі гуртожитку в комунальну власність, то це питання неодноразово порушувалося на виконкомі та в обговоренні з місцевими мешканцями. Однак, за словами селищного голови, наразі власник не  написав заяву про безоплатну передачу приміщення в комунальну власність, посилаючись, що немає відповідного механізму.

«Раніше всі мешканці Раніше всі мешканці гуртожитку працювали на ливарному заводі і це житло не приватизоване. Приміщення належиться ВАТ «Кіровоградський ливарний завод», - наголосив Денисенко. 

208 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.