ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.01.2015 | 17:26

34-ий батальйон оприлюднив прізвища бійців свого "небесного взводу"

34-ий батальйон оприлюднив прізвища бійців свого "небесного взводу"

34-ий батальйон "Батьківщина" оприлюднив у Фейсбуці свої втрати за період перебування в зоні АТО.

"Небесний взвод" батальйону налічує десятеро загиблих героїв: Віктор Бойко, Роман Майстерюк, Фарід Ібрагімов, Григорій Терехов, Віталій Петрович, Володимир Безверхній, Сергій Хрипунов, Микола Томак, Сергій Горобец, Андрій Пучечко.

"НІЩО НЕ ЗАБУТО. НІХТО НЕ ПРОЩЕНИЙ.
Брати та сестри,
Ці люди бились за вас під Горлівкою, горіли у машинах під Дзержинськом та штурмували Карлівку. Разом звільняли українські міста та села, щоб ви могли прокидатись від співу пташок, а не від вибухів снарядів.
Тепер вони мертві.
Наші побратими поряд зі своїми пращурами та Богом. А ми з вами на землі. Давайте зробимо так, щоб їм не соромно було дивитись на нас. Давайте нагадаємо собі, що ми не маємо права програвати війну, коли на кону стоїть наша Батьківщина.
Нехай кожний, хто читає цей пост, просто тихо посидить хвилинку біля монітора. А потім встане і почне з новими силами боротись за нашу спільну справу. Словом та ділом. Без жодного позіхання та жалоби. Адже ми не маємо права бути слабкими.
Бути воїном - значить жити вічно.
Слава Україні!", - йдеться в пості батальйону.

Нагадаємо, 34-ий батальйон "Батьківщина" був сформований як батальйон територіальної оборони Кіровоградської області. Нещодавно його приєднали до 57-ої механізованої бригади ЗСУ.


1849 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.