ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.05.2017 | 12:18

27 депутатів Кіровоградської облради попросили звільнити Степуру

27 депутатів Кіровоградської облради попросили звільнити Степуру

Сьогодні на 20-й сесії Кіровоградської облради голова облради Олександр Чорноіваненко повідомив, що до нього надійшло звернення 27 депутатів. У звернені вимагається включити до порядку денного сесії питання про звільнення заступника голови облради Ігора Степуру «у зв’язку із неналежним виконанням ним повноважень». 

Голова фракції «Свобода» та рідний брат посадовця Руслан Степура заявив, що депутати мали зареєструвати це звернення рішенням, а не подавати у такий кулуарний спосіб.

«Вам слабо винести питання у порядку процедурності. Ми готові сприймати такі виклики. Але якщо ви маєте гідність, ви могли б у порядку, передбаченому регламентом, внести питання у порядок денний, розглянути в комісіях, донести до громадськості. Підло так і підступно. Не роблять так на третьому році війни. Ми не трималися за посади, але навчіться у депутатів європейських країн, які роблять все передбачено. Інакше європейського майбутнього нам не бачити», - заявив Руслан Степура. 

Питання було включене до порядку денного 36 голосами «за». Утрималися від голосування фракція «Свободи», частково «Батьківщини» та «Опоблоку». 

Кореспондент РК звернувся до Олександра Чорноіваненка з проханням надати перелік депутатів-підписників, проте він відмовив, зазначивши, що це повідомлять після голосування.

1199 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.