ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.06.2017 | 11:37

1500 гiрникiв не працюють через вiдсутнiсть лiцензiї на Iнгульськiй шахтi

1500 гiрникiв не працюють через вiдсутнiсть лiцензiї на Iнгульськiй шахтi

Два тижнi 1500 гiрникiв не виходять на роботу  через вiдсутнiсть лiцензiї на Iнгульськiй шахтi щодо використання природних надр. Про це зазначив очiльник Кiровоградської ОДА пiд час селекторної наради пiд керiвництвом Прем’єр-мiнiстра України Володимира Гройсмана.

За словами Кузьменка, 31 травня  на Iнгульськiй шахтi закiнчилася лiцензiя. Наразi очiкують поки Мiнiстерство енергетики надасть лiцензiю.

Володимир Гройсман пообiцяв посприяти вирiшенню цього питання.

Як повiдомляв РК, на сесiї обласної ради депутати розглянули клопотання Iнгульської шахти державного пiдприємства “Схiдний гiрничо-збагачувальний комбiнат” щодо отримання гiрничого вiдводу площею 102,3 га. 

Керiвництво шахти просило дозволу на продовження розробки Схiдної рудної зони Центрального родовища уранових руд на термiн дiї спецiального дозволу на користування надрами. 

Питання про продовження дозволу на гiрничий вiдвiд не набрало бiльшостi голосiв депутатiв. «За» проголосувало 28 депутатiв.

299 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.