ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.10.2016 | 13:50

12-річна дівчинка потребує допомоги на лікування

12-річна дівчинка потребує допомоги на лікування

Дванадцятирічна Вікторія Горбатюк із с. Константинівка Олександрійського району більше року бореться із раком головного мозку. Восени 2015 року їй поставили діагноз «медулобластома».

Дівчинці зробили операцію на головному мозку. Вона перенесла кілька блоків хіміотерапії. Обласний дитячий нейрохірург робить висновок, що у  Віки зараз множинні метастази в хребті, але це не підтвердили столичні медики. Після консультації в Києві медики дають надію, що це не рецидив, а ставлять діагноз «остеопороз» (захворювання, що призводить до руйнування кісток скелету).

Та попри невизначеність з діагнозом, стан маленької пацієнтки гематологічного відділення Кіровоградської обласної дитячої лікарні плачевний: серйозні зміни у кістках хребта, руйнування кісток, переломи… Весь час Віка знаходиться у спеціальному корсеті у лежачому положенні. Їй дуже боляче і важко. Вона проходить лікування - приймає кальцемін, препарати, які знімають запалення та знеболюючі. Чи буде операція на хребті, зараз це  вирішується. Адже через пару тижнів у дівчинки сцинтиграфія (сканування кісток скелета), за результатами і буде зрозуміло.

У родині зараз немає коштів на лікування. Адже старша сестричка Віки теж хворіє - у неї пухлина… Ми просимо вашої допомоги і підтримки для Вікторії Горбатюк, адже сама вона у боротьбі за своє життя безсила.

Реквізити для допомоги  пацієнтам гематологічного відділення

Кіровоградської ДОЛ:

ПАТ КБ «Приватбанк»,

Р / рахунок 26006052917335

МФО 323583

ЄДРПОУ 40707580

Можливо пряме поповнення карти Приватбанку:

№ 5169 3305 0948 8034

При перерахуванні допомоги конкретній дитині, обов'язково вказуйте її  прізвище в призначенні платежу: «Благодійна допомога для (ПІБ дитини), без ПДВ».

Якщо такої можливості немає (наприклад, при перерахуванні через платіжні термінали) після відправлення платежу повідомте, будь ласка, про платіж по телефону або смс. Телефони: +38 (099) 038 17 50 (Наталя),  +38 (098) 003 19 29 (Ольга).

436 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.