ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

1 млн 446 тисяч гривень буде спрямовано у 2018 році з обласного бюджету на заходи Програми розвитку земельних відносин

1 млн 446 тисяч гривень буде спрямовано у 2018 році з обласного бюджету на заходи Програми розвитку земельних відносин

 

За участі фахівців Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області з початку поточного року відбулося 2 засідання обласної робочої групи з відбору та формування переліку заходів та об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування  втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, під час яких розглянуто звернення органів місцевого самоврядування та виконавчої влади щодо надання у 2018 році субвенцій з обласного бюджету районним бюджетам на реалізацію заходів Програми розвитку земельних відносин області.

За результатами засідань розподілено 1 млн 446 тис. гривень, що становлять 80 відсотків від кошторисної вартості. Кошти будуть використані на проведення  нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Бобринецького, Кіровоградського, Долинського, Устинівського районів; на інвентаризацію земель м. Кропивницький, с.Підгайці Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади, с.Куцеволівка Онуфріївського району.


ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області182 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.